برترین مراکز خرید ایروان

دانلود پایان نامه

در سال‌های گذشته ایروان به یکی از قطب‌های گردشگری در جهان تبدیل شده است و از این جهت برای رفاه حال گردشگران مراکز خرید  مختلفی ایجاد شده است. برترین برندهای دنیا در زمینه‌های مختلف اعم از لباس و یا رستوران در ایروان شعبه دارند و گردشگران می‌توانند در کنار خرید سوغاتی ارمنستان لحظات شادی را داشته باشند. در این مقاله برترین مراکز خرید ایروان را معرفی می‌کنیم که در سفر به این کشور نباید آن‌ها را از دست بدهید.

  • دالما مال ایروان

برترین مراکز خرید ایروان
برترین مراکز خرید ایروان

دالما مال یکی از مراکز خرید مجلل در ایروان است که از دو مجموعه‌ی تفریحی و خرید تشکیل شده است. این مرکز خرید شیک در مرکز شهر ایروان قرار گرفته است و برای علاقه‌مندان به خرید، بازدید از این مجموعه خالی از لطف نیست. اگر در تور ایروان به‌دنبال برندهای مطرح و نام‌آشنا هستید، توصیه می‌شود دالما مال را از دست ندهید که علاوه بر فروشگاه‌های جذاب، مراکز تفریحی و رستوران‌های مختلفی در آن وجود دارد که امکانات خوبی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهد. در دالما مال چندین فضای جذاب و تفریحی برای کودکان شما پیدا می‌شود و در مواقع مختلفی از سال تخفیف‌های جذابی بروی اجناس درج می‌شود و می‌توانید در مقایسه با ایران محصولات را با قیمت کم‌تری خریداری کنید.

  • ایروان مال

برترین مراکز خرید ایروان
برترین مراکز خرید ایروان

مرکز خرید ایروان مال در سال ۲۰۱۴ تاسیس شده است و خدمات خوبی را برای مردم محلی و توریست‌هایی که به این منطقه سفر کرده‌اند فراهم می‌کند. طراحی این مجموعه در نوع خود بی‌نظیر است و افراد مشهور جهان در حوزه‌ی مد و فشن از جمله فرانچستو دسی از ان بازدید کرده‌اند. ایروان مال برای افرادی که علاقه‌مند به البسه هستند یک گزینه‌ی ایده‌آل می‌باشد و برندهای مطرحی چون Armani Jeans، Giorgio، Ballin و Valentino Orlandi در آن شعبه دارند که در فصول مختلف سال کلشنی از لباس‌های زیبا را به‌فروش می‌گذارند. جالب است بدانید در علاوه بر ایروان شما می‌توانید در بسیاری از نقاط دنیا همانند تور باکو از این برندها بازدید کنید.

  • ورسیناج

برترین مراکز خرید ایروان
برترین مراکز خرید ایروان

ورسیناج در خیابان خانجانی یکی از خیابان‌های مشهور ایروان واقع شده است و فروشگاه‌های مختلفی همانند طلا‌فروشی، صنایع ‌دستی و فرش‌فروشی انواع محصولات مختلف را به‌فروش می‌رسانند که برای خرید سوغاتی ارمنستان نباید خرید از این مجموعه را از دست بدهید.

  • مترونوم

برترین مراکز خرید ایروان
برترین مراکز خرید ایروان

بدن شک یکی از مطرح‌ترین مراکز خرید ایروان، مترونوم است که بهترین مکان برای تفریح و گذراندن اوقات می‌باشد. این مرکز خرید در خیابان مترونوم واقع شده است و در آن بوتیک‌های مجلل و شیک در کنار کافه، رستوران و همچنین مرکز نگه‌داری کودکان قرار گرفته است. این مجموعه دارای پارکینگ اختصاصی است و افرادی که از مترونوم بازدید می‌کنند دغدغه‌ی جای پارک ندارند. همچنین فست‌فود معروف مک‌دونالد نیز در این مجموعه شعبه دارد.

  • تشیر استریت

در تشیر استریت ۷۰ مغازه‌ی مختلف قرار گرفته است که خدمات باکیفیتی را به گردشگران ارائه می‎‌دهد. تشیر استریت دارای ۶ ورودی می‌باشد که همگی آن‌ها در خیابان نورث واقع گردیده است و افراد می‌توانند به‌وسیله‌ی پله‌برقی و آسانسور وارد آن شوند. مغازه‌های چون البسه، عطر، کالاهای الکتریکی و کافی‌شاپ در کنار یکدیگری هستند و لحظات شادی را برای توریست‌ها ایجاد می‌کنند.