دانلود پایانامه ارشد در رابطه با : هرزه نگاری و جرم انگاری آن در حقوق ایران با نگرش بر فقه

دانلود پایان نامه

دانلود پایانامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :  هرزه نگاری و جرم انگاری آن در حقوق ایران با توجه بر فقه

تکه ای از متن پایان نامه :

هدف خوبی برای مجرمان اینترنتی و جرائم جنسی هستند، درصد قابل توجهی از کودکان پسر نیز توسط بچه بازها مورد تقاضاهای جنسی قرار گرفته اند.

این کودکان غالبا در مورد این مسائل با والدین و بزرگترها صحبت نمیکنند و اصولا تعداد کمی از تقاضاهای جنسی تهاجمی اطفال را وادار ساخته که به فردی اعتماد نکنند یا به مقام ذی صلاح گزارش دهند.

بعضی از اطفال در هنگام مشاهده این برخوردهای جنسی نمی دانند که چه کاری بایستی صورت دهند و یا به علت خجالت، شرم یا ترس از تنبیه توسط والدین که چرا به مکان های ممنوعه و خطرناک اینترنت رفته اند موضوع را مسکوت گذاشته اند.

اثرات جرم در اطفال به صورت افسردگی یا اضطراب جلوه میکند و در کودکان کم سن بسیار پایدارتر می باشد و اصولا طول میکشد تا بتوانند آن را فراموش کنند. این عوامل در بزرگسالی میتواند به صورت ترس یا اضطراب جنسی یا افسردگی خود را نشان می دهد.که با توضیحاتی که در این فصل داده گردید ،رشد تکنولوژی فضای مجازی و اینترنت هر چه بیشتر بوده سود جویان را بیشتر به فکر تخریب این فضا و سوء بهره گیری به نفع جوامع خود انداخته می باشد.آنها با خلق فضاهای هرزه نگارانه و تحریک غریزه جنسی از نا آگاهی کودکان و حتی بزرگسالان با هر جنسیتی بهره گیری کرده ،روح و روان آنها را در تسخیر خود قرار داده و آنها را پس از چندی معتاد به بهره گیری از این فضا ی مجازی نموده و فکر ،روح و روان ،وقت و زندگی او را به چالش کشیده و مال خود می کند.چه در دوران کودکی و مجرد بودن فرد و چه در دوران تأهل تأثیر این محیط دگرگونی و معضلاتی به همراه دارد که بعضی در این فصل و بعضی در ادامه می آید.

 

 

 

همانگونه که می دانیم تمامی قوانین جاری کشور ما ایران مبتنی بر شرع مقدس ،آیات و احکام دینی و فتوای علما می باشد از آنجایی که هیچ قانونی مغایر با شرع و دین مبین اسلام در کشور ما ضمانت اجرایی ندارد،در این فصل به مطالعه بعضی جرایم مرتبط با هرزه نگاری از دید گاه فقه پرداخته و نظر بعضی فقهای معاصر را در این خصوص نگاشته تا از این منظر به جرم انگاری آن نزدیک شده و جایگاه آن در بین قوانین مدون مشخص گردید و در صورت نیاز به صراحت بیشتر ،قوانین اصلاح شده تا از تفسیرهای قضایی کمتر در جرم انگاری آن بهره گیری گردد.

 هرزه نگاری و جرم انگاری آن در حقوق ایران با توجه بر فقه

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

 

دانلود پایان نامه:هرزه نگاری و جرم انگاری آن در حقوق ایران با توجه بر فقه