نماشویی با طناب به وسیله کار در ارتفاع چگونه است؟

نوشته های تازه

نماشویی ساختمان با طناب :

آیا تا به حال اسم نماشویی ساختمان با طناب را شنیده اید ؟

آیا تا به حال برای نماشویی ساختمان از کار در ارتفاع استفاده کرده اید ؟

آیا تا به حال با کار در ارتفاع و دیگر خدمات کار در ارتفاع با طناب مثل پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب  آشنا شده اید ؟

در این متن قصد دارم که شما را با نماشویی ساختمان و نماشویی ساختمان با طناب به وسیله کاردرارتفاع آشنا کنم به همین دلیل با این سوال شروع میکنم نماشویی ساختمان چیست ؟

نماشویی با طناب به وسیله کار در ارتفاع چگونه است؟

نماشویی ساختمان چیست ؟

نماشویی ساختمان به شستشوی ساختمان گفته می شود . در دوران قدیم نماشویی ساختمان ها به وسیله بستن داربست در حوزه کار در ارتفاع انجام می شد . اما بسیار سخت و زمان گیر بود . به همین دلیل با گذشت زمان راه جدیدی کاردرارتفاع برای نماشویی ساختمان یعنی نماشویی ساختمان با طناب اختراع کرد .

نماشویی ساختمان با طناب در حوزه کاردرارتفاع با وسایل بسیار عالی و مواد شوینده ای انجام می شود. که قدرت شستشوی بسیار بالایی دارند .و می توانند باعث ااز بین رفتن جرم ها و کثیفی هر نوع نمایی شوند .

برای نماشویی ساختمان با طناب در حوزه کار در ارتفاع فرقی نمی کند که جنس نما چیست ؟ یا سنگ نما در چه حالتی قرار دارند ؟ و به چه شکل هستند ؟ نماشویی ساختمان با طناب در حوزه کار در ارتفاع به راحتی می تواند برای هر نوع سنگ نمایی به کار برود و نماشویی را در ارتفاع های بسیار زیاد هم انجام دهد . در واقع اصل کار در ارتفاع نیز همین است . برای کارهایی مانند نماشویی ساختمان با طناب یا پیچ و رولپلاک نما با طناب و راپل کار و… مورد استفاده قرار می گیرد . که در ارتفاع بیشتر از دو متر هستند . حال ممکن است این کار در ارتفاع یا نماشویی ساختمان با طناب برای نمایی با ارتفاع 20 متر یا حتی 40 متر و بیشتر باشد .

کار در ارتفاع / نماشویی ساختمان با طناب :

نماشویی ساختمان با طناب را می توان راهی دانست .که باعث شد تا ساختمان ها برای نماشویی از بستن داربست در حوزه کار در ارتفاع نجات پیدا کنند . و برای کار در ارتفاع نماشویی ساختمان با طناب انجام بدهند . البته کاردارتفاع و نماشویی ساختمان با طناب مزایای خاص خودش را نیز دارد .

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید
 دنبال می کنم

برای مثال نماشویی ساختمان با طناب در حوزه کار در ارتفاع نسبت به نماشویی ساختمان با داربست در حوزه کار در ارتفاع از هزینه کمتری برخوردار است . همچنین نماشویی ساختمان با طناب نسبت به روش های دیگر نماشویی ساختمان در حوزه کار در ارتفاع از زمان کمتری برای نماشویی برخوردار است . می توان آن را روشی برای نماشویی با زمان بهینه نامگذاری کرد .

البته دور از سخن نباشد که نماشویی ساختمان با طناب برای کار خود در کار در ارتفاع از روش های کوهنوردی الگو برداری کرده است . به همین دلیل می تواند به تمامی نقاط نما برای نماشویی توسط کاردرارتفاع دسترسی داشته باشد . روش نماشویی ساختمان با طناب توانسته تغییرات بسیار گسترده ای در حوزه نماشویی ساختمان ها به وجود بیاورد .و برای جمعیت و هموطنان عزیز خدمات عالی از خود به عنوان کار در ارتفاع نشان بدهد .

نماشویی با طناب به وسیله کار در ارتفاع چگونه است؟

مهم ترین عامل مورد توجه قرار گرفتن نماشویی ساختمان با طناب :

حوزه کار در ارتفاع برای نماشویی ساختمان همانطور که در قبل گفتم از روش نماشویی ساختمان با داربست استفاده می کرد . اما استفاده از داربست به دلیل ارتفاع های بسیار زیاد برای کار در ارتفاع خطر جانی زیادی را برای نماشور پدید می آورد . و بسیاری از افراد بودند که از داربست سقوط می کردند و آسیب های جدی می دیدند . البته درست است که شرکت بیمه با حوزه کار در ارتفاع همکاری فراوان دارد . اما بازهم صدمات جانی استفاده داربست برای کار در ارتفاع و نماشویی ساختمان بسیار زیاد بود . اما با به میان آمدن نماشویی ساختمان با طناب در حوزه کار در ارتفاع این خطر های جانی به مقدار قابل توجهی کاهش یافت و باعث بهبود کیفیت نماشویی ساختمان بدون خطر  شد .

مزیت های نماشویی ساختمان با طناب / کار در ارتفاع :

 • بهبود و بالا بردن میزان کیفیت اولیه نما با نماشویی ساختمان با طناب .
 • نماشویی ساختمان با طناب از بالاترین نقطه موجود ساختمان تا پایین ترین نقطه موجود .
 • شستشوی تمامی سطوح بدون هیچگونه جایگذاری
 • کار در ارتفاع بدون نیاز به داربست برای نماشویی ساختمان
 • خطرات جانی بسیار کم برای کار در ارتفاع هر چند هم بلند و با ارتفاع بالا
 • بدون هیچگونه ایجاد مشکل برای جابه جایی و محیط ( زیرا در استفاده از داربست برای کار در ارتفاع مشکل های فراوانی برای جابه جایی ماشین ها و افراد و محیط به وجود می آمد)
 • تنها ابزار مورد نیاز و همیشگی استفاده از یک طناب و قلاب برای نماشویی ساختمان با طناب در کاردرارتفاع
نماشویی
 • میزان کثیفی ها و آلودگی های نما هرچه مقدار آلودگی های نما بیشتر باشد قیمت شستشوی نما نیز برای دسترسی طناب بیشتر خواهد بود .
 • به دلیل نبود داربست و دسترسی طناب میزان هزینه نسبت به دیگر حوزه های کار در ارتفاع کاهش می یابد .
 • مساحت ساختمان مورد نظر برای دسترسی طناب برای نماشویی ساختمان با طناب . هر چقدر میزان مساحت ساختمان بیشتر باشد مسلما قیمتی که برای دسترسی طناب در نظر گرفته می شود نیز بیشتر است .
 • جنس نمای ساختمان می تواند با یکدیگر تفاوت داشته باشند . برای دسترسی طناب برخی از نما نماشویی آنها سخت تر از نماهای دیگر است و مسلما هزینه بیشتری برای دسترسی طناب آنها نیز در نظر گرفته می شود .
 • مدت زمانی که قرار است برای دسترسی طناب و نماشویی ساختمان با طناب گذاشته شود . زیرا به هر میزان که این زمان برای دسترسی طناب بیشتر باشد . مقدار هزینه ای که برای دسترسی طناب در نظر گرفته می شود نیز بیشتر است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *